english
Sanep social
Sanep market
Sanep public
Objednávka prieskumu
SANEP Slovakia je sesterskou organizáciou českej spoločnosti SANEP (Stredisko analýz a empirických prieskumov), ktorá je prvým a jediným on-line výskumným internetovým strediskom verejnej mienky v ČR. Ide o absolútne unikátne a jedinečné získavanie zásadných informácií od viac ako 200 tisíc registrovaných užívateľov, ktorí sa podieľajú na jednotlivých prieskumoch a ktorí sú presne rozčleňovaní do vekových, sociálnych a záujmových skupín. Profesionálne analytické zázemie spoločnosti SANEP je schopné pre klienta za niekoľko hodín dešifrovať mienku skupiny respondentov na aktuálne problémy a otázky.

SANEP je členom medzinárodnej aliancie výskumných agentúr AIMRI (Alliance of Internation Market Research Institutes). Spoločnosť SANEP dodržiava v rámci členstva v AIMRI medzinárodný kódex výskumu trhu a sociálneho výskumu ICC/ESOMAR, ktorý udáva štandardy správania pri vykonávanom prieskume.

SANEP Slovakia vznikla na základe veľkého záujmu slovenských respondentov, ktorí sa v priebehu rokov registrovali do hlasovacieho systému SANEP. K dnešnému dňu má respondentní skupina SANEP Slovakia viac ako 25 tisíc registrovaných užívateľov.

Hlavnou prednosťou výskumného panelu spoločnosti SANEP je najmä rýchlosť a obrovská respondentná skupina občanov, ktorú možno ľubovoľne nadefinovať podľa potreby klienta.

SANEP dokáže za niekoľko hodín získať a spracovať kľúčové informácie od ľubovoľnej skupiny obyvateľov, v požadovanej časti našej krajiny, a to presne podľa cieľovej skupiny, ktorá má byť oslovená a ktorej názory sú dôležité pre daný výskum.

Podľa záujmu a potreby je možné zadávať do niekoľkohodinových prieskumov až týždenné či mesačné, a to vždy v závislosti od požadovaného množstva respondentov. V prípade týždenných prieskumov je SANEP Slovakia schopný získať informácie od viac ako 15-tisíc respondentov, čo má veľmi zásadný význam pre presnosť výslednej analýzy.

Podstatnou súčasťou a výhodou oproti konkurenčným analytickým systémom je pri rýchlosti a počte respondentov aj dostupná cena našich služieb, a to v žiadnom prípade nie na úkor kvality. V celkovom súhrne SANEP ponúka jedinečné služby, ktoré môžu zohrať zásadný význam pre oslovenie danej skupiny obyvateľov.

SANEP sa popri sociologickom výskume špecializuje najmä na názory a postoje ľudí vo veku od 18 do 35 rokov a ďalej študentov vysokých škôl. V rámci spolupráce s vysokými školami máme k dispozícii absolútne jedinečné informácie zo všetkých segmentov ľudskej činnosti a záujmov.

SANEP svojím zameraním zisťuje informácie od doposiaľ sociologicky neprebádanej časti populácie, ktorá komunikuje so svetom prostredníctvom internetovej virtuálnej reality a svojím počtom predstavuje najväčšiu produktívnu časť domácej populácie.

SANEP vyvinul vlastné metodické postupy, ktoré vychádzajú zo zahraničných a domácich skúseností a rozhodol sa ako prvý vstúpiť na virtuálnu pôdu, ktorú už dnes využíva zásadná časť populácie.

Popri výskumnej oblasti sa zameriavame aj na poradenstvo, marketingové a komunikačné stratégie.

V oblasti výskumu verejnej mienky sme schopní získať informácie z politiky, kultúry, sociálneho prostredia, ekonomiky, zdravotníctva, bytovej oblasti, spotrebného prostredia, priemyslu, školstva, filozofie, vedy a výskumu, atď.

Spoločnosť SANEP má tri základné divízie: SANEP Social, SANEP Market a SANEP Public.

SANEP je členom medzinárodnej aliancie výskumných agentúr AIMRI (Allianze of International Market Research Institutes), ktorá má sídlo v Londýne a ktorej členskú základňu tvorí viac ako sto renomovaných svetových výskumných organizácií z 27 krajín sveta.

Prihlásenie
Užívateľské meno:
Heslo:
 
Zapamätať- Zabudnuté heslo
Práve prebieha
Objednávka prieskumu
Stačí vyplniť nasledujúci formulár a o zvyšok sa postaráme my. Dodáme vám presné výsledky verejnej mienky vrátane grafického znázornenia.
Vaša téma:
Váš e-mail:
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho použitia a sprístupňovania textových či obrazových materiálov bez písomného súhlasu je zakázané.
© 2011 Sanep.sk, SANEP Slovakia s. r. o. – Všetky práva vyhradené.