english
Sanep social
Sanep market
Sanep public
Objednávka prieskumu

SANEP Public 


ANKETY A OTÁZKY, KTORÉ SI ZADÁVATE VY SAMI!!!

Využite možnosti SANEP Public, kde si môžete sami zadať svoju otázku, na ktorú chcete poznať názor širokej verejnosti. Staňte sa súčasťou jedinečného hlasovacieho systému SANEP Public, ktorý je otvorený pre najširšiu verejnosť bez redakčného zásahu – vy si kladiete otázky, vy na ne odpovedáte!

SANEP PUBLIC – PLATFORMA VEREJNÝCH ANKETOVÝCH PRIESKUMOV PRE KAŽDÉHO Z VÁS!

Unikátny projekt SANEP Public, ktorý je súčasťou prieskumného a výskumného projektu SANEP, prináša absolútne nové možnosti v oblasti anketových prieskumov verejnej mienky pre najširšie celospoločenské spektrum. Každý z registrovaných užívateľov si môže ľubovoľne zadať svoju otázku a zisťovať na danú tému názory celej spoločnosti. Vzhľadom na hlasovací panel spoločnosti SANEP, v ktorom je tisíce registrovaných užívateľov, je možné formou verejných anketových prieskumov SANEP Public overovať, potvrdzovať a zisťovať názory všetkých registrovaných užívateľov na rôzne otázky, ankety a vyhlásenia.

Kategórie anketových prieskumov SANEP Public:

 • ANKETY
 • PETÍCIE
 • PVYHLÁSENIA

D Ô L E Ž I T É    U P O Z O R N E N I E :
Výsledky ankiet zadávaných verejnosťou v rámci sekcie SANEP Public v žiadnom prípade nie je možné považovať za výskumy či prieskumy s vypovedacou hodnotou názoru reprezentatívnej vzorky obyvateľov ČR. Z tohto dôvodu preto nie je možné chápať ani interpretovať výsledky ankiet ako relevantný názor celospoločenského spektra obyvateľov Českej republiky. Výsledky ankiet zadávaných verejnosťou nie je možné interpretovať ako výsledky prieskumov či výskumov spoločnosti SANEP.

Po prijatí ankety vyrozumie redakcia SANEP Public zadávateľa do 2 pracovných dní o tom, či bude jeho anketa zaradená do hlasovacieho systému, alebo nie. Každá schválená anketa bude umiestnená do hlasovacieho systému v najbližšom možnom termíne, a to na tri dni. Výsledok bude následne zaslaný zadávateľovi na jeho zadanú e-mailovú adresu. V kategórii „Ankety“ musí byť každá otázka naformulovaná tak, aby na ňu bolo možné odpovedať iba formou ÁNO, NIE či NEVIEM. Iné možnosti odpovedí nie sú prípustné!

Do hlasovacieho systému v sekcii SANEP Public zaraďujeme otázky, ktoré nám zasielate. Analytické oddelenie spoločnosti SANEP nezasahuje do chodu systému SANEP Public, ktoré funguje samostatne a je určené rýdzo ako služba širokej verejnosti, všetkým našim registrovaným užívateľom. Sekcia SANEP Public nie je súčasťou prieskumného panela SANEP Social, výsledky neslúžia ako podklad k analýzam, nie sú vyhodnocované ani analyzované, slúžia iba na súkromné potreby každého zadávateľa!


PRÍKLADY OTÁZOK:

Redakcia SANEP Public si vyhradzuje právo nezaraďovať do hlasovacieho systému ankety, ktoré:

 • nebolo možné jednoznačne zodpovedať ÁNO/NIE
 • obsahovali viac otázok
 • predbiehali odpoveď
 • otázka bola nezrozumiteľná či zavádzajúca
 • obsahovala formulačné, gramatické, popr. iné chyby
 • mala komerčný charakter
 • zodpovedala prieskumným či výskumným zámerom spoločnosti SANEP 
 • obsahovala vulgárnosti, urážlivé formulácie či prvky xenofóbie, rasizmu, násilia a pod.CHCETĚ-LI NÁM ZASLAŤ OTÁZKU PRE ANKETU, KLIKNITĚ ZDE!


CHCETĚ-LI NÁM ZASLAŤ PETÍCIU ALEBO VYHLÁSENIE, KLIKNITĚ ZDE!
Prihlásenie
Užívateľské meno:
Heslo:
 
Zapamätať- Zabudnuté heslo
Práve prebieha
Objednávka prieskumu
Stačí vyplniť nasledujúci formulár a o zvyšok sa postaráme my. Dodáme vám presné výsledky verejnej mienky vrátane grafického znázornenia.
Vaša téma:
Váš e-mail:
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho použitia a sprístupňovania textových či obrazových materiálov bez písomného súhlasu je zakázané.
© 2011 Sanep.sk, SANEP Slovakia s. r. o. – Všetky práva vyhradené.